www.rytmydjembe.jimdo.com Katalog rytmów afrykańskich

Miejsce wymiany ciekawymi linkami...

Moderator: Moderatorzy

nildurPOLAND
---------

www.rytmydjembe.jimdo.com Katalog rytmów afrykańskich

Postautor: nildurPOLAND » wt mar 25, 2014 8:52 am

Witam serdecznie!

Przykro mi, że to jest mój pierwszy post. Przeglądam forum od dłuższego czasu, nawet chciałem kilkukrotnie się wypowiedzieć, ale nie pamiętam jakie hasło utworzyłem.

Na lekcje w Łodzi uczęszczam od października. Jako, żeby nie zapomnieć konkretnego rytmu za pomocą kreatora postanowiłem utworzyć katalog rytmów. Od razu z zapiskami uderzeń z paulnasa, oraz wideo znalezionymi na youtube. Długo się zastanawiałem, czy podzielić się z wami tym co zrobiłem (raczej skatalogowałem) bo nie wiem, czy projekt nie stanie.

Ostatnim czasy przestałem tłumaczyć pochodzenie rytmów, tylko wklejam co i jak uderzać. Tłumaczenie mnie strasznie męczy, o ile google translator pomaga, to kilkakrotnie musiałem sam wymyślać, co by pasowało, ale powolutku na spokojnie cały czas coś dodaje. Raz w tygodniu coś się dzieje (/edit raz na jakiś czas). Nie oczekuję pomocy zamieszczając tutaj link, ale chciałbym przede wszystkim się z wami podzielić.

Do zrobienia w przyszłości (w ciągu kilku lat):
    Już przygotowałem listę ludzi, zrobić krótką biografię djembefola.
    Dodanie wideo, wraz z rozpiską dununba i sangban, kenkeni,
    + dla djembe wstęp, breaki, solówki
    Zakup kamery HD która dobrze nagra dźwięk, własne stawki z rytmami.

Proszę śmiało się dzielić, wysłać PW, czy tutaj post zrobić, jeżeli coś źle przetłumaczyłem, może macie lepsze źródło? Dziękuję.

Pomimo w ustawieniach szablonu mam zaznaczone otwieranie linków w nowym oknie, nie działa. Będę musiał napisać do pomocy technicznej.

Do tej pory stronę widziały 2 osoby, czas ją pokazać światu :)

http://rytmydjembe.jimdo.com/
Ostatnio zmieniony śr kwie 16, 2014 8:25 pm przez nildurPOLAND, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Stahu
****-----

Re: www.rytmydjembe.jimdo.com Katalog rytmów afrykańskich

Postautor: Stahu » wt mar 25, 2014 1:49 pm

dobra robota, ale uważałbym z tymi linkami do yt, część z nich jest nic niewarta...
nildurPOLAND
---------

Postautor: nildurPOLAND » wt mar 25, 2014 2:18 pm

Tak zdaję sobie z tego sprawę, ale czasem po prostu nie ogarniam bo nie mam wzorca, a zgadza się kolejność z rozpiską na paulnasie i tak popełniłem błąd z Abioueka, poprawiłem ale nie wiem jak z resztą czy 100% jest ok. Można sprawdzić Abioueka, złe zostawiłem dla pokazania, jak ludzie błędy popełniają.
Awatar użytkownika
KarolS
---------

Postautor: KarolS » śr kwie 08, 2015 7:59 pm

Faktycznie część filmów jest bardzo słabej jakości.

Wróć do „Bębny w sieci”