Płyty do kupienia, bądź szybkiego ściągnięcia.

Kogo warto posluchać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
rebel
********-
Kontaktowanie:

Płyty do kupienia, bądź szybkiego ściągnięcia.

Postautor: rebel » ndz lip 11, 2010 7:35 pm

Potrzebuje namiary na wydane płyty, wzorem "Etnobit" Wadady, chce poszerzyc swoją "kolekcję"-nie mam nic oprócz "Etnobitu" więc kolekcja jak o tyłek rozbić, choć płyta mistrzowska, ale tylko jedna.
Szukam linków do sprzedaży płyt, najlepiej własnie żeby mozna kupić, ostatecznbie do ściągnięcia.
Wiem, że jest Myspace, ale chcę czasem posłuchać sobie na wolnym powietrzu, z jakiegos rtv, czy jak tam zwał.
Jakby ktos wiedział coś o takich płytach do kupienia, mogą być oczywiście zagraniczne, to bardzo m,nie to interesuje.
qdlaty88
---------

Re: Płyty do kupienia, bądź szybkiego ściągnięcia.

Postautor: qdlaty88 » śr lis 17, 2010 6:00 pm

Siemasz się ;)

To będzie: Klepisko, Tjant, CE/\O, Widymo, Bereg, Famoudou Konaté i Soungalo Coulibaly. Poszukaj sobie czegoś o tych wykonawcach. Może nie wszystko w temacie ale raczej Ci się spodoba.

Ogólnie przejrzyj sobie LastFM.

Pozdrawiam!
Dimu
****-----
Kontaktowanie:

Postautor: Dimu » pt kwie 22, 2011 10:36 am

rebel pisze:Potrzebuje namiary na wydane płyty, wzorem "Etnobit" Wadady, chce poszerzyc swoją "kolekcję"-nie mam nic oprócz "Etnobitu" więc kolekcja jak o tyłek rozbić, choć płyta mistrzowska, ale tylko jedna.
Szukam linków do sprzedaży płyt, najlepiej własnie żeby mozna kupić, ostatecznbie do ściągnięcia.
Wiem, że jest Myspace, ale chcę czasem posłuchać sobie na wolnym powietrzu, z jakiegos rtv, czy jak tam zwał.
Jakby ktos wiedział coś o takich płytach do kupienia, mogą być oczywiście zagraniczne, to bardzo m,nie to interesuje.

a jakiej muzyki konkretnie szukasz???
chodzi ci o muzyke konkretnie djembową tylko???
czy taką typu FARAFINA???no ja mam mase płyt z muzyką djembową,mam 6 czy 7 płyt MAMADYKEITY,kilka płyt FAMODOU KONATE,mam SOUNGALO COLIBALY,mam płyte totalnych wymiataczy djembowych z LES PERCUSION DE GUINEE MASTER OF DJEMBE,mam AFRICA DJOLE z 1979r ( totalny kult!!!!! ) z koncertu z Berlina z tego roku.i mase innych,oczywiscie wszystko tylko muzyka rdzenna DJEMBE same bębny:)))
Awatar użytkownika
rebel
********-
Kontaktowanie:

Postautor: rebel » pt kwie 22, 2011 11:00 am

Interesują mnie generalnie płyty z muzyką djembe - nie tylko stricte afrykańską, wręcz mile widziane "improwizacje", freestyle, czy coś takiego.
Teraz nie mam jednak niestety kasy, by kupić takie płyty ;((
Dimu
****-----
Kontaktowanie:

Postautor: Dimu » pt kwie 22, 2011 6:47 pm

rebel pisze:Interesują mnie generalnie płyty z muzyką djembe - nie tylko stricte afrykańską, wręcz mile widziane "improwizacje", freestyle, czy coś takiego.
Teraz nie mam jednak niestety kasy, by kupić takie płyty ;((

...no ja takich płyt niekupuje ...wszystko co mam do przegrywane i zbierane od ludzi różnych....oryginalnej płyty mamady keity czy famodou konate raczej niedostaniesz...chyba że zamówisz z jakiegoś internetowego sklepu ....ogólnie ciężko takie płyty dostać z taką muzyką...nawet ciężko znaleść i sciągnąć...mówie cały czas o płytach z muzyką rdzenną djembe...
Awatar użytkownika
rebel
********-
Kontaktowanie:

Postautor: rebel » sob kwie 23, 2011 8:57 am

Taka oczytwiście też.
Nie uczeszczajac na warsztaty, grajac tylko dla siebie i przewaznie tylko " z sobą";)), szukam jakiegos wspomagacza ( granko do plyty na przyklad;)), albo choc czerpanie inspiracji z tej muzyki, gdy nie ma sie innej alternatywy. U mnie jest moze ze dwie osoby z djembe, poza mna).

Wróć do „Zespoły i muzyka z bębnami”