Nauka gry

Od czego zacząć, z czego sie uczyć, dyskusje o rytmach, wymiana tabulatur...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Klops
---------

Nauka gry

Postautor: Klops » sob mar 23, 2013 2:00 pm

Witajcie Bracia i Siostry! Gram juz od jakiegos czasu z pewnej kartki z łatwymi rytmami, jednak szukam jakiejs fajnej stronki lub linku z rytmami ktore sa dla początkujacych. Takie nie zatrudne. Z góry thx
PAN DZIAD ZAWSZE Z BOGIEM
Omczak
***------

Re: Nauka gry

Postautor: Omczak » sob mar 23, 2013 6:40 pm

Google nie boli, wystarczy wpisać "rytmy djembe" i samo wyskakuje
wooow. to możliwe że samemu można coś znaleźć?
Myślałem że ludzie potrafią się posługiwać internetem.
Można wpisać wiele rzeczy, kwestia tego żeby poświęcić 5 minut, i można znaleźć 20-30 stron z rytmami djembe
Ba można poświęcić kolejne 5 minut i użyć opcji "szukaj" na forum wpisujesz rytmy, albo coś. Wielu było przed Tobą i dostało odpowiedź jakiej pragneli. Ty nie będziesz kolejny, Ty będziesz rozwijał siebie poprzez cierpliwość i własnoręczny trud, większy niż stworzenie nowego postu w odpowiednim dziale (który de facto można było najpierw przeszukać bo jak sama nazwa wskazuje jest w nim też kilka ciekawy rytmów.

To naprawdę nie boli, a jakie zadowolenie gdy samemu, na koniec zagra się coś co samemu się znalazło, samemu się oceniło jak zagrać i w końcu zagra się to dobrze. Prawda jest troszkę (bardzo mało) więcej roboty niż przy kliknięciu jak mi ktoś dokładnie opiszę co i jak i gdzie i po co...
Awatar użytkownika
Klops
---------

Postautor: Klops » pn mar 25, 2013 7:39 pm

Weź ja sie tu grzecznie pytam a ty sie mądrzysz jak Dziad jakis kurde.......... Weź bracie poluzuj troche. A jesli chodzi o mnie to umiem sie poslugiwac internetem. Po prostu jestem zwykłym czlowiekiem
Omczak
***------

Postautor: Omczak » pn mar 25, 2013 9:23 pm

Chodzi o to że forum nie istnieje tylko po to jak wiele nowych użytkowników sądzić, aby tylko zadawać po 100 razy te same pytania, rozumiem Twoją frustrację, ale zrozum też ludzi którzy tutaj co wchodzą na forum od jakiegoś tam czasu, muszą odpowiadać ciągle na pytania w stylu "jaką djembe wybrać" "jaki bęben dobry" itd.
I nawet Twoje pytanie było bodajże w ciągu tygodnia albo dwóch powtórzone, a wcześniej odpowiedź była. To naprawdę wiele nie boli poszukać na forum. A tak to niepotrzebnie się zaśmieca, tworzy nowe wątki nic nie wnoszące bo musiałbym Ci odpowiedzieć tak samo jak ktoś inny odpowiadał w poprzednim. Tu nie chodzi o to żeby się spinać, ale żeby poznać zasady tego forum, a jest ono do czytania a nie tylko do stawiania pytań. Rozumiem jak Twoje pytanie wnosiło by wiele nowego albo było by inne od reszty, ale jest to pytanie które w tym dziale było zadawane kilka razy.
To że jesteś zwykłym człowiekiem nie zwalnia Ciebie ani mnie z myślenia. Nie tylko zadajemy pytania, ale najpierw szukamy odpowiedzi na forum :)

Proszę bardzo chcesz odpowiedź to masz i czytaj:
viewtopic.php?f=6&t=6544
viewtopic.php?f=6&t=7482
viewtopic.php?f=6&t=7889
viewtopic.php?f=6&t=6967
Czytaj, analizuj i kombinuj. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Klops
---------

Postautor: Klops » wt mar 26, 2013 7:20 pm

Drogi księże dziekuje ci za tą rade bede za nią podążala :)
A poza tym znalazłam sobie fajną stronke KTÓRĄ ZNALAZŁAM NA TYM FORUM i co prawda jest po angielsku ale googelki mi wszystko tłumaczą. To bardzo profesjonalna stronka wiec tak....... POZDRO BRACIE KAPŁANIE
Omczak
***------

Postautor: Omczak » wt mar 26, 2013 10:03 pm

Kurczę i po co ta ironia?
Rozumiem że skoro nie dostałaś (wnioskuję żeś kobieta) odpowiedzi satysfakcjonującej Cię, będziesz mi ubniżać, ale tak to każdy potrafi.
No cóż, można się obrażać albo ćwiczyć. :)
Awatar użytkownika
Klops
---------

Postautor: Klops » śr mar 27, 2013 6:31 pm

To nie było ubliżenie czlowieku........ Po prostu wywnioskowałam ze sposobu twych wyczerpujących odpowiedzi że jestes jakims ksiedzem czy nauczycielem ........ A poza tym jestem mężczyzną chociaz sam/a nwm kim
A tak wogole to bardzo ci dziekuje za porade

Wróć do „Nauka gry i rytmy”