Scena

Notki organizacyjne z całego roku. Dokumentacja prac nad Etnofestiwalem 2007 - w czasie prac w strefie prywatnej, obecnie udostępniona do wglądu.
Awatar użytkownika
Szymon Klein
***------
Kontaktowanie:

Scena

Postautor: Szymon Klein » śr sie 08, 2007 6:14 pm

Jestem odpowiedzialny za scenę. Mam takie pytanie. Czy nagłośnienie robi MDK czy korzystamy ze sprzętu Bajkogrodu. Osobiście wolałbym aby zarówno sprzęt jak i obsługa pochodziła z MDK. Po pierwsze wiem że to kompetentni ludzie znający się na rzeczy, po drugie sprzęt MDK jest bardzo dobry i spełnia wymogi nawet bardzo wybrednych artystów. Pamiętajmy że Bajkogród "specjalizuje się" w koncertach disco polo a to nie wymaga specjalnych umiejętności w nagłaśnianiu jak i nie potrzeba do tego specjalistycznego mikrofonowania itp.

Dyrektor MDK mówił ze można liczyć na pomoc bo sprzęt jest do dyspozycji.

Bardzo proszę aby osoby odpowiedzialne za kontakt z artystami poprosiła o sporządzenie riderów technicznych. Znacznie usprawni to nam pracę.

ridery proszę umieszczać w tym temacie albo przesyłać na adres szymon.malbork@gmail.com[shadow=olive][/shadow]
Awatar użytkownika
Zdzisiu
******---
Kontaktowanie:

Postautor: Zdzisiu » śr sie 08, 2007 8:34 pm

MDK daje scene oraz sprzet przez caly tydzien poza sobota. Glownie opieramy sie na scenie bajkogrodu, ktora bedzie nasza scena glowna. Scena mdk nie bedzie naglasniania, posluzy do warsztatow. Do sceny bajkogrodu bedziemy dokladac sprzet z mdk. Rafal z MDK jest na miejscu poza sobota. Reszte ustal z MDK.
Wszyscy bębniarze łączmy się!
Awatar użytkownika
Szymon Klein
***------
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon Klein » śr sie 08, 2007 8:35 pm

ok spoko :)

Dogadam się z Rafałem

Wróć do „Informacja o Imprezie”