Wachlarze -sk?d wzi?? lekkie

Ogień i bębny to nieodłączny duet, dlatego nie mogło zabraknąć tutaj tego tematu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Margot
*--------
Kontaktowanie:

Wachlarze -skąd wziąć lekkie

Postautor: Margot » pn gru 29, 2008 1:23 pm

Orientuje się ktoś może skąd wziąć lekkie wachlarze ? mogą byś takie nei zamykane. I nie chodzi mi o te np. co są na zonglerka.pl bo te mamy...:/ i o mała palców się nie straci , za ciężkie i zamykane więc przy machaniu zatrzaskuja paluchy. Nie mam siły nimi machać. Moze wiecie jak ręcznie zrobić wachlarze ? Bardzo zależy mi na odpowiedzi ,bo nie możemy ładnie wykorzystać wachlarzy w pokazać ,bo ja np. już ich nie ruszę :D pozdrawiam
"Nie mo?na otrzyma? mi?sa bez wyrz?dzania krzywdy innym istotom. Dlatego nale?y unika? jedzenia go. "
Arcy...
****-----
Kontaktowanie:

Postautor: Arcy... » pn gru 29, 2008 2:34 pm

My wachlarze robimy własnoręcznie. Są lekkie, nawet bardzo, wyrabiamy też odpowiednia miejsca na palce żeby lepiej przylegało.
Z żonglerki też mamy dwie pary wachlarzy i masz racje, beznadziejnie się je trzyma, a ta izolacja która ma powodować że łatwiej się kręci przytrzaskuje palce.... więc jak już mówiłem najlepsze są samoróbki

Co do robienia to prosto: pięć kawałków aluminium łączysz w jednym punkcie. Około w powie robisz łączenia między pazurami (no że tam kewlar musisz kupić to wiesz). My żeby było lepiej jak masz złączenie pazurów między wszystkimi dodajemy małe obręcze, średnica koło 6-8 cm, na palce oczywiście

Wróć do „Fireshow”