Fireshow na Etnofestiwalu 2007 !!!!!!!

Ogień i bębny to nieodłączny duet, dlatego nie mogło zabraknąć tutaj tego tematu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
DD_Clamor
*--------
Kontaktowanie:

Fireshow na Etnofestiwalu 2007 !!!!!!!

Postautor: DD_Clamor » ndz sty 21, 2007 4:12 pm

Ok zbliża się kolejny festiwal (czerwiec, a jest styczeń) więc trzeba już zacząć myśleć o nim i podejmować jakieś działania żeby było jeszcze lepiej niż zawsze na etno !!!! co myślicie o konkursie indywidualnym fireshow ??????????? każdy mógłby się zgłosić i odbyłoby się to na zasadzie freestyle ;pp czyli puszczamy każdemu jakąś nie znaną mu muzykę i profesjonalna komisja go ocenia, co do komisji to : jedna osoba oceniająca technikę, jeden znający się na ruchach scenicznych i jedna osoba która niema nic wspólnego z fireshow, ponieważ oceniałaby efektowność figur i zgranie z muzyką, bo ludzie znający się na poi patrzą na poziom trudności, a to czy to fajnie wygląda dla ludu też jest ważne Smile

aha i najważniejsze : konkurs byłby w dzień i bez ognia z powodów oczywistych które wymienie :

- bez ognia lepiej widać wyszkolenie techniczne

- bez ognia lepiej widać taniec i ruch tancerza

- z ogniem niektóre triki wyglądają tak samo

- chciałbym żeby wychodzili pojedynczo na pół minuty i się zmieniali więc albo by komuś zgasły w połowie występu albo musiałby zapalać i gasić co pół minuty co jest bez sensu Smile

- z ogniem będzie konkurs grupowy więc co za dużo to nie zdrowo

piszcie co o tym myślicie bo jest to jak najbardziej do zrobienia !!!!! może ktoś ma równie oczywiste powody, aby ten konkurs był z ogniem ??:))

grupa Clamor będzie baaaardzo obecna na tegorocznym etnofestiwalu i chcemy zadziałać żeby był lepszy niż zwykle ( chociaż do tej pory jest idealny ) wszyscy chwalą malborski festiwal za super atmosferę i dobrą organizację !!!!!!! JOŁ !!!!

Inna sprawa to konkurs grupowy !!!! jest on co roku i oczywiście będzie i w 2007 roku :) jak dla mnie jest to najważniejsze wydarzenie na Etno :) tyko że dopiero styczeń więc narazie nic jeszcze nie jest ustalone . Ale dobre pomysły mile widziane, może coś się wam nie podobało na ostatnim festiwalu a może macie pomysł co zrobić żeby było lepiej a napewno trafią one do organizatorów ( w tym roku między innymi do mnie ponieważ postanowiłem pomóc przy organizacji )

joł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fajnie, optymistycznie, radośnie, pozytywnie, kolorowo, ogniowo....... !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Szymon Klein
**-------
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon Klein » ndz sty 21, 2007 4:17 pm

W zeszłym roku było trochę niedociągnięć, jesteśmy jednak tylko ludźmi a potknięcia i różne nieprzewidziane sytuacje towarzyszą każdej imprezie.

Dziękuję Piotrze, że zabrałeś glos w dyskusji.

Należy zaznaczyć, że Clamor to grupa pochodząca z Malborka. Jest więc w pewnym sensie gospodarzem:)

Są młodzi, niezwykle otwarci, pełni zapału i entuzjazmu. Wspaniale się z nimi współpracuje :P

Przyznam szczerze ze podziwiam ich :D :D

Skoro konkurs... To może warto zastanowić się nad składem jury.

Macie jakieś propozycje??
Ostatnio zmieniony ndz sty 21, 2007 4:28 pm przez Szymon Klein, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DD_Clamor
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: DD_Clamor » ndz sty 21, 2007 4:24 pm

człowiek oceniający technikę musi być sam dobry w te klocki a najlepiej, aby był w jakimś stopniu autorytetem bo tylko autorytety mogą być obiektywne :) ale konkretnie to nie wiem kto mógłby to być ;] a co do innych członków jury to już zupełnie nie mam pojęcia , jako ktoś kto się nie zna i może ocenić tylko efektowność to mogę to być nawet ja <rotfl> albo lepiej casting zrobimy :) :D
Fajnie, optymistycznie, radośnie, pozytywnie, kolorowo, ogniowo....... !!!!!!!!!!!!!!
Katie_onFire

Postautor: Katie_onFire » ndz sty 21, 2007 5:15 pm

HE he he he ale z ogniem większa zabawa:D :twisted:
#Ven()m#

Postautor: #Ven()m# » pn sty 22, 2007 10:01 am

hm.. autorytet to moze yuta?:) tak sciagnijcie yute:D
Awatar użytkownika
DD_Clamor
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: DD_Clamor » pn sty 22, 2007 3:39 pm

Ok niema sprawy !!!!!!! już mu wysłałem esemesa, mówi że przyjedzie, nawet za darmo, chce tylko zniżkę na piwo na zamczysku i kalendarzyk z Malborkiem bo te jego japońskie (czy tam inne obok) są co najmniej przereklamowane ;] :D

tak poza tym to nawet bez niego będzie fajnie ;] JOŁ !!!! :P
#Ven()m#

Postautor: #Ven()m# » pn sty 22, 2007 9:47 pm

w to ze bezdie fajnie to nie watpie ale i tak niestety nie dam rady tam byc :(
Awatar użytkownika
KarWil
Admin
Kontaktowanie:

Postautor: KarWil » pn sty 22, 2007 11:42 pm

Cóz, takich bezapelacyjnych gwiazd jak Wojtek CBB, Mama Africa i Pinokio chyba trudno będzie w wypadku fireshow dobrać. Myślę jednak, że jury może tu być bardziej "intuicyjne" :]

Czyli rozumiem że się w tym roku kroi kolejna edycja festiwalu...?
...gdzie moje punkty "pomógł"...
Awatar użytkownika
Szymon Klein
**-------
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon Klein » wt sty 23, 2007 6:05 pm

Cóz, takich bezapelacyjnych gwiazd jak Wojtek CBB, Mama Africa i Pinokio chyba trudno będzie w wypadku fireshow dobrać.

Myślę ze da sie cos znaleźć. Prowadzę rozmowy z pewnym cenionym w środowisku artystą. Nie powiedział nie... ale zobaczymy co z tego będzie. Jak się coś wyjaśni... to natychmiast dam znać. :mrgreen:
Awatar użytkownika
DD_Clamor
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: DD_Clamor » wt sty 23, 2007 6:48 pm

Oczywiście że się kroi !!!!!!!! :) zapraszamy serdecznie !!!!!!! będzie osobny temat "Etnofestiwal 2007" to napiszemy więcej o całości , na razie ja zbieram opinie i pomysły na temat fireshow :) JOŁ !!
Awatar użytkownika
KarWil
Admin
Kontaktowanie:

Postautor: KarWil » śr sty 24, 2007 11:04 am

Na FAMIE poznałem laskę (może 45-letnią :]), sprowadzoną jako wykonawczyni fireshow. Zgolona na łyso, jakoś tatarskiego pochodzenia chyba, z dwoma córkami. O ile pamiętam były z północy. Tak na wszelki wypadek zapodam jej numer telefonu: 501123311.

Niestety nie zapisałem nawet imienia.
...gdzie moje punkty "pomógł"...
Awatar użytkownika
Domela
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: Domela » pt sty 26, 2007 7:53 pm

DeDuś, ty już fireshow planujesz, ale może najpierw niech ktoś wogóle Festiwal zaplanuje co? :mrgreen:
Awatar użytkownika
DD_Clamor
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: DD_Clamor » pt sty 26, 2007 10:22 pm

Każda duża rzecz składa się z małych, tak też jest z festiwalem :)) planowanie festiwalu składa się z dobrego zaplanowania poszczególnych punktów programu. Co do planowania ogólnego to w najbliższym czasie zrobimy co trzeba i będzie fajnie :)) a skoro ja (między innymi) mam się bardziej skupić na FS, bo raczej tylko na tym się znam, to robię co mogę żeby zrobić to dobrze <rotfl3>

Zapraszam do zgłaszania gotowości do przyjazdu na EF grup fireshow ponieważ poznanie ich ilości jest dla mnie bardzo ważne, chociaż i tak wiem że to dla niektórych za wcześnie :) ale może ktoś wie że będzie (z jakąś grupą lub bez) ?? JOŁ!!!!
Awatar użytkownika
Zdzisiu
*****----
Kontaktowanie:

Postautor: Zdzisiu » ndz sty 28, 2007 5:51 pm

Widze, ze moco sie juz palicie do organizacji czesci ogniowej etnofestiwalu. Postaram sie dzis zalozyc specjalny dzial dla organizatorow tegorocznej imprezy i tam ustalimy szczegoly i plan dzialania.
Wszyscy bębniarze łączmy się!
kongo-bongo
---------

Postautor: kongo-bongo » śr lut 07, 2007 10:46 pm

hohoh ;D ale fajnie :P To ja mogę być tym członkiem jury szanownego, który nic wspólnego nie ma z fireshow ;D Jak najwięcej fireshow na Festiwalu.

;)
Ile Cię trzeba dotknać razy żeby się człowiek poparzył ?
Awatar użytkownika
VeRnOn
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: VeRnOn » czw lut 08, 2007 12:33 pm

Dobra oki Pomysl fajny ale co z grupami? Czy grupy mialy by jakies ulgi :) Albo cos zalatwione? Pomysl dobry tylko gorzej z wykonaniem mi sie wydaje, bo nikt z konca Polski nie pojedzie na konkurs zeby sobie pokrecic i by ich ocenic. To samo mozna zrobic na treningu wsiasc sobie dobrego kolege ktory dobrze kreci ale jest z inneg grupy i np. przypadkowego przechodnia spotkanego na ulicy:) Konkurs jest jak sie patrzy a i przy okazji trening i na miejscu :)
"Nie jestem rasistą bo nawet psa czarnego mam :)"
Awatar użytkownika
DD_Clamor
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: DD_Clamor » czw lut 08, 2007 12:50 pm

Udział w konkursie często bierze się dla przyjemności, nie tylko poto żeby być ocenionym :) Etnofestiwal wart jest odwiedzenia z wielu względów, które są oczywiste więc nie będę ich wymieniał. Co do ulg to myślę, że coś na pewno będzie, ale co i ile to zależy od budżetu tegorocznego festiwalu, którego wysokość jak na razie jest mi obca :) Co do "czegoś załatwionego" to myślę, że możemy zarezerwować miejsce na namioty, parafinę i miłą atmosferę . Ja osobiście wolałbym mieć trening na końcu Polski, niż na miejscu, ale to każdego indywidualna sprawa <rotfl>. Napisałeś "Pomysl dobry tylko gorzej z wykonaniem mi sie wydaje..." Ja nikogo nie zmuszę, aby przyjechał z końca Polski, czy skądś indziej, a tylko mogę zaprosić. Już parę grup zapowiedziało pojawienie się na Etno. Już w tej chwili rozważa taką opcję około 5 grup, ale co z tego wyjdzie - zobaczymy . Też jestem za równouprawnieniem ognia i rytmu na "festiwalu rytmu i ognia" , bo podobno w tamtym roku była przewaga rytmu :) Dlatego zapraszam wszystkich ogniowców do Malborka !!!!!!!!!!!!!!!! JOŁ !!!!
Awatar użytkownika
VeRnOn
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: VeRnOn » ndz lut 11, 2007 5:08 pm

No to chyba bede zainteresowany :) jade po to z tego wzgledy ze jestesmy mloda grupa (bardzo mloda) i mam nadzieje ze nauczymy sie cos nowego :) Prosil bym o szczegoly na meila albo na pw. Meil to: haptus88@o2.pl
"Nie jestem rasistą bo nawet psa czarnego mam :)"
Awatar użytkownika
DD_Clamor
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: DD_Clamor » pn lut 12, 2007 12:30 pm

Szczegóły jak tylko ktokolwiek z organizatorów je pozna to zostaną rozesłane, m.in. tu na forum się pojawią, wtedy wszystko będzie jasne :) na razie wszystko jest ciemne i niewiadome :P JOŁ !!

Wróć do „Fireshow”