Sztuka krecenia poi

Ogień i bębny to nieodłączny duet, dlatego nie mogło zabraknąć tutaj tego tematu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
VeRnOn
*--------
Kontaktowanie:

Sztuka krecenia poi

Postautor: VeRnOn » pn gru 11, 2006 9:34 pm

Czesc

dzisiaj zakupilem sobie pio, chcial bym sie nauczyc tej sztuki krecenia ale nie wiem od czego zaczac :) I tu zwracam sie z prozba do was :)

Prosze pomózcie mi sie nauczyc :)

Prosil bym o linki (najlepiej ze stronami polskimi) Porady jak zaczac. I wszystko co wiece o tym :)

Byl bym bardzo wdzieczny :)

Pozdro
"Nie jestem rasistą bo nawet psa czarnego mam :)"
Awatar użytkownika
grapefruit2
******---
Kontaktowanie:

Postautor: grapefruit2 » pn gru 11, 2006 10:45 pm

gdzies na tym forum jest dział fireshow takie rzeczy mozna umieszczac własnie tam

pozdrówka!
dla nas las,dla nas wiatr,dla nas rzeka,dla nas słońce...
Awatar użytkownika
VeRnOn
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: VeRnOn » wt gru 12, 2006 6:01 pm

grapefruit2 pisze:gdzies na tym forum jest dział fireshow takie rzeczy mozna umieszczac własnie tam

pozdrówka!

No tak:) Tylko ja jestesm slepy i nie widzialem :) Ale widze ze dzielni moderatorzy juz sobie z tym opradzili :) Pozdro

Dzieki anuk
Awatar użytkownika
DD_Clamor
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: DD_Clamor » ndz sty 21, 2007 3:08 pm

proponuję zacząć od podstaw :) może to i logiczne ale nie wszyscy o tym pamiętają i czasem zaczynają uczyć się kręcenia pojkami od połączenia dwóch figur z których osobno nie umieją żadnej ;] polecam stronę www.feuershow.de / tutorials / poi i uczyć się od góry do dołu po kolei wsyztskich trików :) albo z polskich stron (co niema znaczenia) www.firedancers.pl / techniki łańcuchy :) miłej nauki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fajnie, optymistycznie, radośnie, pozytywnie, kolorowo, ogniowo....... !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
VeRnOn
*--------
Kontaktowanie:

Postautor: VeRnOn » śr sty 24, 2007 9:02 am

Dzieki bardzo z pomoc :) Moje poszukiwania nauczyciela nie trwaly zbyt dlugo :) Okoliczna grupa mnie przygarnela i ucze sie razem z nimi a nawet juz mam swoj ppierwszy wystep za soba :) Pozdro :grin:

Wróć do „Fireshow”