Szukam grupy która mnie przygarnie

Ogień i bębny to nieodłączny duet, dlatego nie mogło zabraknąć tutaj tego tematu.

Moderator: Moderatorzy

KoTI

Szukam grupy która mnie przygarnie

Postautor: KoTI » wt wrz 19, 2006 4:00 pm

Hey już poruszałem ten temacik. Szukam grupy która podzieliłaby sie wiedza i przygarneła mnie pod swoje skrzydł...:( jak narazie cwicze sam ale to mi nie wystarcza bo ciezko mi sie uczyc z filmikow...

JESTEM Z NOWEGO STAWU
Awatar użytkownika
KarWil
Admin
Kontaktowanie:

Postautor: KarWil » wt wrz 19, 2006 4:33 pm

Warto w swoim profilu napisać skąd jesteś. Zresztą była akcja propagacyjna na tę okazję.
...gdzie moje punkty "pomógł"...
KoTI

Postautor: KoTI » śr wrz 20, 2006 11:27 am

No juz pisałe na innym temacie że jestem z Nowego Stwu. Njlepiej dla mnie byłoby jakby to była jkaś grupa z Malborka, lub z okolic żebym nie miał problemów z dojazdem....
Awatar użytkownika
Zdzisiu
*****----
Kontaktowanie:

Postautor: Zdzisiu » śr wrz 20, 2006 11:46 am

KoTI pisze:No juz pisałe na innym temacie że jestem z Nowego Stwu. Njlepiej dla mnie byłoby jakby to była jkaś grupa z Malborka, lub z okolic żebym nie miał problemów z dojazdem....

Sam nie czytasz innych watkow na forum, wiec dlaczego wymagasz od innych aby czytali wszystkie twoje wypowiedzi?

Poszukaj w dziale Warsztaty, tam znajdziesz info o darmowych warsztatach w Malborku, ktore odbywaja sie co srode od godziny 19 (dzis wyjatkowo od godz. 20).
Wszyscy bębniarze łączmy się!
KoTI

Postautor: KoTI » śr wrz 20, 2006 5:56 pm

Zdzisiu dzieki wielki....czytam inne wypowiedzi po to jest te forum...ale jestem tu od dwuch dni i nie miałem zbytnio czasu żeby wszystko przeglądnąc.

dzięki za pomoc i napewno tam zaglądne...
KoTI

Postautor: KoTI » śr wrz 20, 2006 7:28 pm

Zdzisiu...!!!! mi chodzi o warsztaty dla osób które poi-kami chcą kręci a nie gra na bebnie...a tam nic nie pisze o warszttach dla fire show...:/ chyb ze w srode ludzie z poi tez sie spotykaja..??
Awatar użytkownika
KarWil
Admin
Kontaktowanie:

Postautor: KarWil » śr wrz 20, 2006 8:32 pm

W Malborku sporo ludzi kręci poikami. Dziwię się że się jeszcze w tym topicu nie odezwali. Zalecam cierpliwie poczekać.
...gdzie moje punkty "pomógł"...
KoTI

Postautor: KoTI » pt wrz 22, 2006 8:31 pm

KarWill no nie jestem z tych cierpliwych, ale będe czekał bo wiem, że wrto.. :lol:
KoTI

Postautor: KoTI » pt wrz 22, 2006 11:16 pm

Aaaa....mam jeszcze jedną prośbę i chyba bardziej realistyczna.

Jeśli ktoś będzie miał jakies ciekawe tytuły których muze można wykorzysta do fire show to bardzo bym prosił...wiem że różnej muzyki się do tego stosuje, ale bardziej chodzi mi tu to taie spokonjniejsze typu Hevia.

Z góry dziękówa...
Awatar użytkownika
Zdzisiu
*****----
Kontaktowanie:

Postautor: Zdzisiu » sob wrz 23, 2006 8:39 am

Najlepiej przyjedz na warsztaty bebniarsie i dogadasz sie z ludzmi na miejscu. Zawsze jest kilka osob ktore kreca :)

To dobry sposob - przez bebny do fireshow ;)
Wszyscy bębniarze łączmy się!
KoTI

Postautor: KoTI » sob wrz 23, 2006 7:50 pm

No to Zdzisiu w srode lece do Malborka na warsztaty bebniarzy i mam nadzieje ze ktos bedzie kto kreci...dziekowa za wszystko :lol:

Wróć do „Fireshow”