warsztaty...

Ogień i bębny to nieodłączny duet, dlatego nie mogło zabraknąć tutaj tego tematu.

Moderator: Moderatorzy

Julik

warsztaty...

Postautor: Julik » sob lip 29, 2006 8:22 pm

hej, macie może informacje na temat warsztatów fire show? a konkretnie sztuki władania kijem? wiem że będą na festiwalu rytm i ogień, a może coś poza tym? dzięki za info, papa :)
Awatar użytkownika
grapefruit2
******---
Kontaktowanie:

Postautor: grapefruit2 » ndz lip 30, 2006 8:07 am

na bank są warsztaty kuglarskie w ostródzie chyba 8 sierpnia sie zaczynaja...

ale najlepiej poszukaj na forach kuglaarskich to na bank bedziesz miała pewniejsze info
dla nas las,dla nas wiatr,dla nas rzeka,dla nas słońce...
wh6fxe

Postautor: wh6fxe » ndz lip 30, 2006 10:10 am

Odwiedzaj roznego rodzaju sloty, zjazdy, "imprezy" etniczne itd. tam zawsze duzo jest ludzi zwiazanych z fire showem ktorzy za free i mile slowo potrafia duzo pomoc, nauczyc itd. Wiadomo to nie to samo co typowe lepkcje ale za to poznasz ciekawych ludzi i ciekawe meisjca:).
#Ven()m#

Postautor: #Ven()m# » ndz lip 30, 2006 2:11 pm

http://www.festiwalognia.pl/, a takze salamandra co roku organizuje warsztaty pod tytulem wojownik ognia www.firedancers.pl
paula

kraków

Postautor: paula » ndz sie 27, 2006 2:38 pm

warsztaty z poi itp. są w każdą niedzielę w Parku Jordana w krakowie, więcej na http://www.kkz.prv.pl/
KoTI

Postautor: KoTI » pt wrz 22, 2006 11:17 pm

aaa....mam jeszcze jedną prośbę i chyba bardziej realistyczna.

Jeśli ktoś będzie miał jakies ciekawe tytuły których muze można wykorzysta do fire show to bardzo bym prosił...wiem że różnej muzyki się do tego stosuje, ale bardziej chodzi mi tu to taie spokonjniejsze typu Hevia.

Z góry dziękówa...
dreadkas

WARSZTATY FIRESHOW W TCZEWIE

Postautor: dreadkas » czw sty 11, 2007 3:00 pm

ZAPRSZAM NA WARSZTATY FIRE SHOW W TCZEWIE, KILKA WARSZTATOW JUZ SIE ODBYLO :) ZAWSZE W SOBOTE O GODZINIE 13:30 w ACK(alternatywne centrum kultury ZEBRA) (ul. koscielna 6-7) prowdzi grupa CLAMOR z Malborka

pozdrawiam

Wróć do „Fireshow”