Reperacja congi :D

Wszystko, co dotyczy korpusu bębnów...

Moderator: Moderatorzy

Dyzio
*****----
Kontaktowanie:

Reperacja congi :D

Postautor: Dyzio » czw wrz 16, 2010 3:08 pm

Witam. Kiedyś dostałem bardzo starą congę wykonaną z włókna szklanego, póki co nic z nią nie robiłem, ale teraz przyszła chęć odnowienia jej :) Conga posiada lekkie pęknięcia i chciałem je czymś załatać na myśl przyszła mi żywica epoksydowa albo coś podobnego. Zwracam się do Was z prośbą czym można to po szpachlować, czy takie coś będzie się nadawać:

http://allegro.pl/na-dziury-zywica-mata ... 24892.html

Czy lepiej kupić kawałek tkaniny włókna szklanego? Jeszcze mam taki problem, że posiada ona dziury na nogi, nogi mam, ale nie podoba mi się jak takie rurki wystają, chciałem te dziury jakoś załatać :D Czy włókno szklane będzie odpowiednie?? Czekam na odpowiedzi
kasienka77
---------

Re: Reperacja congi :D

Postautor: kasienka77 » pt mar 09, 2012 6:25 pm

Dyzio pisze:Witam. Kiedys dostalem bardzo stara conge wykonana z wlókna szklanego, póki co nic z nia nie robilem, ale teraz przyszla chec odnowienia jej :) Conga posiada lekkie pekniecia i chcialem je czyms zalatac na mysl przyszla mi zywica epoksydowa albo cos podobnego. Zwracam sie do Was z prosba czym mozna to po szpachlowac, czy takie cos bedzie sie nadawac:

http://allegro.pl/na-dziury-zywica-mata ... 24892.html

Czy lepiej kupic kawalek tkaniny wlókna szklanego? Jeszcze mam taki problem, ze posiada ona dziury na nogi, nogi mam, ale nie podoba mi sie jak takie rurki wystaja, chcialem te dziury jakos zalatac :D Czy wlókno szklane bedzie odpowiednie?? Czekam na odpowiedzi Znaki zodiaku: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Horoskopy na rok.. Dziękuję za odp. Z poważaniem.
Ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Mam pewne informacje i jutro o tym napiszę... Dobrze, że jest gdzie pogadać.

Wróć do „Korpus”