Witam wszystkich!

Tutaj możesz przywitać się z innymi forumowiczami oraz pochwalić swoim wymarzonym instrumentem.

Moderator: Moderatorzy

marosław
---------

Witam wszystkich!

Postautor: marosław » wt maja 08, 2012 7:22 pm

Hej. Moja przygoda z muzyką zaczęła się dawno - trochę grałem na gitarze, trochę na harmonijce ustnej, trochę śpiewałem bluesa... ale to też skończyło się dość dawno. Bębny są moją miłością od półtora roku, kiedy to przypadkowo znalazłem się na sesji moich dwóch kolegów gitarzystów i był tam również djembe (sądzę, że to była 9 calowa Ghana). Spontanicznie wziąłem udział w jam session i połknąłem bakcyla na granie na bębnach. Niecały rok temu kupiłem bongosy i od tego czasu uczę się i grywam z tymi kolegami (oni grają naprawdę dobrze - głównie jazz z elementami muzyki latynoskiej, bluesa, rocka). Chciałbym jeszcze nauczyć się grać na congach i djembe - niestety mieszkam w bloku, więc sąsiedzi...
Ale pomysł mam taki:
- kupić Lp Giovanni compact conga albo Pearl travel conga (od normalnych bębnów są łatwiejsze do zabrania na próbę, cichsze i mniej miejsca zajmują a ja mieszkam w bloku...) i grać, grać, grać... :lol:
- potem kupić djembe, wyciszyć ją trochę (na potrzeby grania w mieszkaniu) i grać, grać, grać... :lol:

Pozdrawiam wszelkich bębniarzy :)
djembi5
---------

Re: Witam wszystkich!

Postautor: djembi5 » czw maja 10, 2012 3:16 pm

kasia1979 pisze: Ja już od 4 lat siedzę w domu .. Ciągle szukam pracy dodatkowej w Warszawie. Pracowałam 3 miesiące. Po 20 kończyłam pracę. Jak było dużo ludzi w sklepie to tzreba ... Szukałam na gazeta.pl, na gratka.pl albo praca w domu czy http://www.up.warszawa.pl ... Chetnie podejmę sprzątanie mieszkań. Sama lub z siostrą. Uczciwość, sumienność i pracowitość zapewnione!

Ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby sie wydawac. Mam pewne informacje i jutro o tym napisze... Dobrze, ze jest gdzie pogadac.

Wróć do „Przywitaj się”