Cajon do ~250zł

Rodzaje, zastosowanie, historia...

Moderator: Moderatorzy

Dyekon
---------

Cajon do ~250zł

Postautor: Dyekon » wt kwie 21, 2015 5:09 pm

Siema.
Przmierzam sie do zakupu Cajona do 250zł.
Wiem, że część z was odradzi mi ów zakup ponieważ "mogę się zrazić, słabym sprzętem do gry" , ale o to się nie martwcie ponieważ jestem zakochany w muzyce; w graniu,tworzeniu i słuchaniu więc nie ma opcji na jakie kolwiek zrażenie ;P

Zdaję sobie również sprawę, że nie zabadzo lubicie takie tematy jak ten, gdzie zółtodziób prosi o radę, ale przewertowałem wszystkie tematy na nt. cajonów i nie znalazłem odpowiedzi na pytania ;)

Chciałbym się spytać głównie o dwie rzeczy.
1. Jakich firm i jakich rzeczy się wystrzegać przed zakupem takiego taniego cajonu (tak wiem, dobre zaczynaja sie od 800zł)
*niestety nie mam mozliwości zagrania na owym sprzęcie przed zakupem, zostaje tylko loteria i kupno przez neta ;C

2. Czy ktoś miał może doczynienia z produktem firmy meinl (http://allegro.pl/meinl-myo-caj-ov-cajo ... 75809.html).
Jest idealne na moją kieszeń, tylko obawiam się co do jakości.
Tzn. Jak na tą cene daje radę ?

z góry dziekuje za pomoc :D
Djembe, Didgiridoo, Drumla, harmonijka

"Wszyscy jesteśmy gigantami, wychowywanymi przez pigmejów, którzy nauczyli się chodzić na menalnych czworakach" - R.A. Wilson
SandrekW
---------

Re: Cajon do ~250zł

Postautor: SandrekW » śr maja 27, 2015 3:42 pm

Trochę mało chcesz za to zapłacić.

Wróć do „Instrumenty”