Djembe dla początkującej

Rodzaje, zastosowanie, historia...

Moderator: Moderatorzy

Kosamasa
---------

Djembe dla początkującej

Postautor: Kosamasa » czw lis 14, 2013 9:41 pm

Witam serdecznie,
Chciałam wznowić temat wyboru bębna dla osoby początkującej.
Przejrzałam już tematy na Forum, lecz są one juz dosyć stare i stad moja prośba o pomoc.
Chcę zacząć grać na bębnie i przymierzam się do zakupu Djembe:) Co się zmieniło w ostatnich latach, jesli chodzi o wybór spośród producentów? A przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze bębna? Rozumiem że średnica skóry ma być od 28 cm?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc!!! :)
Awatar użytkownika
Stahu
****-----

Re: Djembe dla początkującej

Postautor: Stahu » czw lis 14, 2013 10:20 pm

raczej nic się nie zmieniło w tym temacie..
Kosamasa
---------

Postautor: Kosamasa » śr lis 20, 2013 6:15 pm

Ok rozumiem.
A jeśli chodzi o zakup? Przejrzałam już tematy na Forum z tym związane i powiem że zgłupiałam. Poza tym na jaką z polecanych stron teraz nie zajrzę to albo już nie ma tej pracowni albo pustka jeśli chodzi o sprzedaż.
Wiem też o bębnach Pablo, ale szczerze wolałabym na swój pierwszy bęben poświecić do 600 zł, nie więcej, bo przyznam że jestem osobą próbującą odnaleźć siebie i obecnie poczułam "miętkkę" do gry na djembe.
Boję się też, że okażę się totalnym beztalenciem, zważając na fakt że w mojej okolicy nawet nie ma warsztatów z gry na takim instrumencie, będę starać się sama podłapać techniki...
Dlatego też proszę, podpowiedzcie mi kto teraz jest (że tak powiem) "na rynku" jeśli chodzi o sprzedaż djembe? ;)
Będę bardzo wdzięczna za Waszą uwagę i pomoc:)
Omczak
***------

Postautor: Omczak » czw lis 21, 2013 1:03 pm

Poszukaj w google:
lepszastronadjembe
strefa rytmu sklep
djembe planet
Pablo
Bobul,
afroplus

Tak jak napisał kolega, nic się nie zmieniło, co najwyżej linki mogą się zmieniać, a poszukanie nowej strony nie jest trudne, w google wszystko pokazuje.

Wróć do „Instrumenty”