Co to za djembe?

Rodzaje, zastosowanie, historia...

Moderator: Moderatorzy

wlochaty
---------

Co to za djembe?

Postautor: wlochaty » ndz lip 22, 2012 11:37 pm

Na początku witam serdecznie. Jestem tu nowy i trafiłem prawdopodobnie tylko w jednej sprawie (nawet nie wiem, czy w odpowiedniej części forum piszę, jeśli nie to przepraszam). Chciałem prosić o pomoc. Posiadam w domu djembe, niestety nic o bębnie nie wiem. Czy ktoś mógłby pomóc mi w jakiejś identyfikacji, ewentualnie wycenieniu, bo nie wykluczam, że być może pójdzie na sprzedaż. Bęben został zakupiony ładnych parę lat temu i praktycznie spełniał jedynie funkcje ozdobną. Skóra jest dość twarda, nienaciągnieta i nigdy nic z nią nie było robione. Zdjęcia poniżej

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Armando
*******--
Kontaktowanie:

Re: Co to za djembe?

Postautor: Armando » pn lip 23, 2012 9:44 am

Jest to bęben z Ghany. Podaj wymiary to mniej - więcej cena też się znajdzie :wink: ale nie licz, że zbijesz na nim kokosy
Awatar użytkownika
Armando
*******--
Kontaktowanie:

Postautor: Armando » pn lip 23, 2012 9:47 am

sorry, nie dostrzegłem pierwszego obrazka. Takie bebny na allegro chodzą po ok 250-300zł(jednak moim zdaniem nie warte swojej ceny)
wlochaty
---------

Postautor: wlochaty » wt lip 24, 2012 12:33 am

Dzięki za info. Gdyby ktoś był zainteresowany to za trzy stówy może bym go pchnął, a chwila jeszcze minie zanim znajdę czas żeby powiesić go na allegro. Czy coś jeszcze powinienem umieścić w info oprócz kraju pochodzenia i wymiarów?
pozdr

Wróć do „Instrumenty”