bebny do samba reggae

Rodzaje, zastosowanie, historia...

Moderator: Moderatorzy

guerreiro

bebny do samba reggae

Postautor: guerreiro » pn kwie 23, 2007 5:55 pm

nie wiedzialem gdzie zamiescic taki temacik, mianowicie wiem ze to forum o djembe ale moze ktos sie orientuje w tym temacie:) mianowicie bardzo bym prosil na maila, wszelkie informacje, jak polaczyc naciag w sklepie z beczkami, czy mozna samemu zrobic tuleje, jak i co dokladnie zrobic, planuje stworzyc formacje Samby :) z gory dziekuje za informacje na maila, albo piszcie tez na gg:) pozdrawiam
Awatar użytkownika
lupa
***------
Kontaktowanie:

Postautor: lupa » pn kwie 23, 2007 8:09 pm

Fajnie jest zakładać grupe samby nie mając pojęcia jak te instrumenty wogóle wyglądają

To ja troche podobnie

Kurde wiecie co widziałem koncert takiego afrykańskiego wymiatacza Mamady Keita sie chyba zwał Planuje zrobić taką kapele Ale co to wogóle są te taborety co na nich tam grają Jak to sie nazywa i czy moge to zrobić z puszki po piwie albo z tego co w sklepie sprzedają. Tak zapytam tutaj o podobnio sie orientujecie.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :razz:

Synek synek
Awatar użytkownika
djembefola
*--------

Troche loozu!

Postautor: djembefola » pn kwie 23, 2007 8:28 pm

Witam.

Mam propozycję..nie jedźmy ludzi,którzy sa nowi i nie bardzo się znają..każdy kiedys przeciez zaczynał i nikt nie urodził sie super dobrym bebniarzem...Chłopak jest zielony w temacie ale ma chęci i ambicje,to jest oki...pozdro. :grin:
DoumDoumTekatekDoumtekatekteka!!!
guerreiro

Postautor: guerreiro » pn kwie 23, 2007 10:01 pm

hmmm panku:D wiem jak wygladaja te bebny, chodzi mi raczej od strony technicznej, jak je poskladac z elementow, ktore sa dostepne na rynku, czyli beczka, naciag, obrecz, gwintowany pret, nakretki i inne badziewia, pozatym troche gram juz na roznych bebnach wiec wiesz... :)
Awatar użytkownika
djembefola
*--------

Postautor: djembefola » śr kwie 25, 2007 8:07 pm

Sorki,chciałem dobrze,pozdrawiam.
DoumDoumTekatekDoumtekatekteka!!!
zomcio
******---
Kontaktowanie:

Postautor: zomcio » pt kwie 27, 2007 6:57 pm

polecam rury pcv z membranami perkusyjnymi i naciagiem jak w dundunach-brzmia swietnie jako bebny sambowe
chcesz wiedzieć o mnie więcej? naciśnij F13

Wróć do „Instrumenty”