Porządki

Ważne informacje, głównie dla stałych bywalców forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zdzisiu
*****----
Kontaktowanie:

Porządki

Postautor: Zdzisiu » ndz sty 21, 2018 9:38 am

Po kilku latach się pojawiłem i trochę porządków zrobiłem. Pokasowałęm spam jaki się tu zalęgł.

Przy okazji jeśli ktoś chce być moderatorem, to piszcie na PM. Minimum staż kilka miesięcy i kilkanaście postów oraz chęć do grania i postowania stawiam jako wymagania :)

Pozdrowienia dla wszystkich!
Wszyscy bębniarze łączmy się!
Awatar użytkownika
lepakkomies
****-----
Kontaktowanie:

Re: Porządki

Postautor: lepakkomies » pn sty 22, 2018 8:48 pm

Skoro szanowny Admin wrócił, to pozwolę sobie zadać po raz kolejny pytanie tym razem tutaj, na które od bodaj 2-3 lat nie otrzymuję odpowiedzi - a raczej o następującej treści w prywatnych wiadomościach: "Nie możesz przeczytać tej wiadomości, ponieważ została usunięta przez autora." :D

W wolnych chwilach m.in. aktualizuję tematy poświęcone zespołom/wykonawcom w dziale "Zespoły i muzyka z bębnami", którzy wydają swoje nowe produkcje, a także aktualizuję linki, które z czasem zdarza się, że "wygasają". Niestety przez ów brak opcji edycji postów/tematów (chyba, że jest, a jej nie widzę?) czynność ta jest niemożliwa - dlaczego i czy zatem można prosić o włączenie możliwości edycji postów (a przynajmniej tych pierwszych tytułowych)? Przykładowy temat, który wymagałby mojej aktualizacji: viewtopic.php?f=8&t=8324 Poza tym sądzę, że możliwość edycji postów, była by ogólnie przydatna - imho nie ma nic bardziej frustrującego niż niemożność poprawienia literówki czy błędu w linku ;)

Liczę, że tym razem otrzymam odpowiedź ;)
Awatar użytkownika
Zdzisiu
*****----
Kontaktowanie:

Postautor: Zdzisiu » wt sty 23, 2018 1:46 pm

Cześć, post standardowo można edytować przez kilka minut. Mogę ten czas wydłużyć. Możesz tez zostać moderatorem i robić porządki :)
Awatar użytkownika
Zdzisiu
*****----
Kontaktowanie:

Postautor: Zdzisiu » pn lut 12, 2018 2:22 pm

Widzę, że nowa fala spamu przyszła, oczyściłem dziś forum i coraz bardziej zastanawiam się nad zablokowaniem możliwości dodawania nowych postów. Co o tym sądzicie?

Wróć do „Ogłoszenia Administratora”