Profesjonalne cajony DG De Gregorio dostępne w Polsce

Miejsce na ogłoszenia producentów bębnów

Moderator: Moderatorzy

krzychoK
**-------

Profesjonalne cajony DG De Gregorio dostępne w Polsce

Postautor: krzychoK » pn mar 07, 2011 11:54 pm

Witam,
Miło mi poinformować wszystkich zainteresowanych, że rozpocząłem własnie dystrybucję świetnych, hiszpańskich cajonów marki DG De Gregorio.
Dysponuję ich całą ofertą z wyłączeniem Udu, które jako ceramika jest bardzo problematyczne w transporcie.
Wkrótce powstanie strona w języku polskim oraz na ukończeniu jest katalog w naszym rodzimym języku.

Na chwilę obecną opisy produktów można znaleźć pod adresem: http://www.cajondg.com

Każdy cajon dostarczany jest z instrukcją (zawierającą również podstawy techniki gry, oraz zestaw 19 rytmów), oraz płytą DVD.
Obiecuję bardzo atrakcyjne ceny.
W chwili obecnej przez najbliższy czas wszystkie produkty będą w cenach promocyjnych:

Cajony w zestawie z DVD:
1. Cajon Kiyo +DVD - 449 zł
2. Cajon Bailaor +DVD - 599 zł
3. Cajon Chanela +DVD - 799 zł
4. Cajon Yaqui +DVD - 799 zł

Zestawy z Torbą i DVD:
1. Cajon Kiyo +torba +DVD - 499 zł
2. Cajon Bailaor +torba +DVD - 669 zł
3. Cajon Chanela +torba +DVD - 869 zł
4. Cajon Yaqui +torba +DVD - 869 zł

W tej chwili zmierza do mnie partia cajonów testowych, które będą sprzetem demonstracyjnym dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić brzmienie tych instrumentów.

Kontakt:
genelec@o2.pl
GSM 609 510 390
Krzychu

Produkowane w Hiszpanii cajony DG De Gregorio już od samego początku ich produkcji cieszyły się uznaniem w środowisku muzycznym. Brzmieniowo należą do światowej czołówki tych instrumentów. Swój sukces zawdzięczają połączeniu pasji, wiedzy, selekcji materiałów, jakości wykonania oraz innowacyjności (potwierdzonej patentami). Każdy z produktów tej marki stanowi ścisłą czołówkę brzmieniowa w swojej grupie co potwierdzone jest licznymi testami w prasie branżowej i muzycznej na całym świecie, oraz licznym gronem znanych artystów związanych z firmą wykorzystujących instrumenty PERCUSIONES DG De Gregorio na scenie i w studio.
Awatar użytkownika
KarWil
Admin
Kontaktowanie:

Re: Profesjonalne cajony DG De Gregorio dostępne w Polsce

Postautor: KarWil » wt sty 10, 2012 2:39 pm

No i jak tam, Krzysiek? Kręci się coś? :]
...gdzie moje punkty "pomógł"...

Wróć do „Jestem producentem”