sprzedam skóry

CD, kasety, książki...

Moderator: Moderatorzy

adam_sounds
---------

sprzedam skóry

Postautor: adam_sounds » pt lip 06, 2012 4:45 pm

Witam. Mam do sprzedania skóry naturalnie zakonserwowane. W naszej rodzinie od lat się to robi ze 2, 3 rocznie z przydomowej hodowli dla okolicznych bębniarzy. Znawcy wiedzą że naturalna skóra w muzyce ma swój smak akustyczny i napewno jest lepsza od kupowanych naciągów najlepszych firm bo to nie tworzywo sztuczne i charakterystycznie brzmi. Zapraszam bębniarzy, hobbystów djembe, ludzi którzy sami robią bębny różnego rodzaju. Posiadam 2 sztuki średnicy plusminus 100cm cena do ugadania. Zapraszam 504717400
Awatar użytkownika
kaczy
******---
Kontaktowanie:

Re: sprzedam skóry

Postautor: kaczy » śr wrz 04, 2013 2:43 pm

adam_sounds pisze:Witam. Mam do sprzedania skóry naturalnie zakonserwowane. W naszej rodzinie od lat się to robi ze 2, 3 rocznie z przydomowej hodowli dla okolicznych bębniarzy. Znawcy wiedzą że naturalna skóra w muzyce ma swój smak akustyczny i napewno jest lepsza od kupowanych naciągów najlepszych firm bo to nie tworzywo sztuczne i charakterystycznie brzmi. Zapraszam bębniarzy, hobbystów djembe, ludzi którzy sami robią bębny różnego rodzaju. Posiadam 2 sztuki średnicy plusminus 100cm cena do ugadania. Zapraszam 504717400

to rzeczywiscie dobre multimedia masz do sprzedania. a sa instalki do skor? kodeki gratis? ;P

nie moglem sie powstrzymac, pozdrawiam
Jedni stukaja sie po ryjach na baletach , a ja stukam w beben i po parapetach :).

http://www.AfroPuls.pl - sklep z afrykanskim brzmieniem
neuroanimal
---------

Re: sprzedam skóry

Postautor: neuroanimal » czw wrz 19, 2013 2:33 am

adam_sounds pisze:Mam do sprzedania skóry naturalnie zakonserwowane

Jaka grubość, szerokość, długość? Z jakiego zwierza, ilo-letniego?
Co masz na myśli z tym "zakonserwowaniem"? Jaka cena?

Wróć do „Sprzedam/Kupię multimedia”