Sprzedam djembe 29x60 cm w świetnym stanie

Djembe, conga, bongosy, shekere, marakasy... Gdzie kupić, gdzie sprzedać?

Moderator: Moderatorzy

3_bears
---------

Sprzedam djembe 29x60 cm w świetnym stanie

Postautor: 3_bears » śr cze 08, 2016 7:10 pm

Drodzy forumowicze

Mam do sprzedania djembe wykonane na moje zamówienie przez Pawła Małkowskiego w komplecie z szelkami własnoróbkami, pokrowcem i liściami. Djembe jest w świetnym stanie, pokrowiec i liście również, nie ma żadnych pęknięć, nigdy o nic nie uderzyło, skóra bez zadrapań i przebić prawie jak nowa. Wymiary jak w tytule. Korpus jest wykonany z wiązu, zaś skóra jest z kozy gwinejskiej. Dół korpusu elegancko obity blachą, przez co się nie niszczy przy stawianiu na ziemię. Zdjęcia osobom zainteresowanym wyślę na maila. Djembe brzmi na ostro, chciałam skromniejszego basu, ale ostrego slapu i to dostałam. Djembe jest super i rozstaję się z nim ze łzą w oku i bólem serca. Sprzedaję, ponieważ mam już ziszczony kręgosłup i nie wskazane jest, żebym miała to djembe wiszące na ramionach. Zapomniałam dodać, że instrument waży 8 kg, więc postanowiłam powrócić do kong. Cena całego zestawu to 700 zł. Jest możliwość negocjacji, ale w granicach zdrowego rozsądku. Zapraszam do kontaktu: mm.dabrowska(małpa)gmail.com :D

Wróć do „Sprzedam/Kupię bęben, przeszkadzajki lub ich elementy”