Oficjalne Stanowisko Organizatorów III Ogólnopolskich Dni Djembe dotyczące działań w grupach na Facebook

Koncerty, pokazy, degustacje, wykłady związane z tematyką etniczną...

Moderator: Moderatorzy

romek_rozen
---------
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 08, 2013 1:16 pm
Lokalizacja: Opole,Zielona Góra,Bolesławiec
Kontaktowanie:

Oficjalne Stanowisko Organizatorów III Ogólnopolskich Dni Djembe dotyczące działań w grupach na Facebook

Postautor: romek_rozen » śr paź 25, 2017 11:13 am

Drodzy Bębniarze, organizatorzy i uczestnicy warsztatów w ramach III Ogólnopolskich Dni Djembe
Piszę w imieniu organizatorów i koordynatorów III Ogólnopolskich Dni Djembe, czyli Agaty Filipowskiej, Janusza Czarneckiego, Pawła Sasima, Patryka Odziemczewskiego oraz swoim - Romana Rozenbergera.

Przemysłam Kubski będący administratorem grupy Djembe Polska (https://www.facebook.com/groups/218376034863371/)obraził nas jako organizatorów III Ogólnopolskich Dni Djembe, prowokował, kłamał, wprowadzał nienawiść i popularny w Internecie dzisiaj HEJT.

O akcji marketingowej, o której wspomina Pan Przemysław Kubski w swoim poście (https://www.facebook.com/groups/218376034863371/permalink/1733324320035194/) nie mieliśmy pojęcia, co więcej nigdy nie wyrazilibyśmy takiej zgody, na akcję, która wykorzystuje złe emocje do - jak to nazywa Pan Przemysław Kubski - promocji. Zrzut ekranu posta udostępniamy na prośbę osób zainteresowanych.

Do wglądu dla osób zainteresowanych posiadamy udokumentowane usunięte posty, jak i całe rozmowy z Panem Przemysławem, z których jasno wynika, że to co znajduje się powyżej w poście jest kolejnym kłamstwem oraz próbą "wyjścia z twarzą" przez Pana Przemysława Kubskiego.

Ze względu na naszą dobrą intencję i ideę nie poczyniliśmy żadnych kroków związanych z wykluczeniem Pana Przemysława Kubskiego oraz wydarzeń przez niego organizowanych w ramach III Ogólnopolskich Dni Djembe.

Nie kierujemy żadnych oskarżeń w kierunku Pana Przemysława Kubskiego, podajemy jedynie do publicznej informacji, że Pan Przemysław Kubski i jego działania nie są oficjalnie połączone z pracami zespołu organizacyjnego III Ogólnopolskich Dni Djembe, który to zespół odpowiada za:
- prowadzenie oficjalnej strony na Facebook
- prowadzenie oficjalnego wydarzenia III Ogólnopolskich Dni Djemmbe
- przygotowanie oraz prowadzenie oficjalnej strony Ogólnopolskich Dni Djembe ([img]dnidjembe.org[/img])
- przygotowanie oraz edycja mapy wszystkich warsztatów w Polsce
- przygotowanie szablonów grafik, z których może korzystać prowadzący i instruktor
- przygotowanie i przeprowadzenie konkursu
- kontakt ze sponsorem nagród w konkursie

Jest to tylko część prac wykonywanych przez organizatorów i służymy Wam wszelką pomocą. Jednak cała akcja promocyjna o której pisze Pan Przemysław Kubski nie jest częścią działań organizatorów III Ogólnopolskich Dni Djembe oraz jak wspomniałem wcześniej - nie popieramy tej akcji.
--
Romek

Wróć do „Koncerty i imprezy kulturalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości